CNC frézování ve 2D a 3D

Na našem 3 osém CNC portálovém obráběcím centru o rozměrech pracovní plochy 1250x2500x200mm nabízíme opracování masivního dřeva, překližky, MDF, DTD, lamina. Zvládneme také plastové materiály jako plexisklo, dibond, forex aj. Dřevěné výrobky jsme schopni dodat včetně povrchové úpravy. Pro vytvoření cenové nabídky budeme potřebovat tyto informace: typ materiálu, počet kusů a termín dodání. Pro výrobu zpracujeme tyto formáty: .ai, .eps, .cdr, .dxf, Data musí být v měřítku 1:1 v uzavřených čárách. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se nás zeptat. Více v FAQ.

Zakázková dřevovýroba

V rámci zakázkové výroby dřevěného nábytku a interiérových doplňků nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, masivních stolů, postelí a mnoho dalšího dle individuálního přání nebo návrhu zákazníka přímo na míru. Zašlete nám svou poptávku s popisem představy, výkresem, skicou či obrázkem, nebo si s námi dohodněte osobní konzultaci, kde spolu vše potřebné probereme. Na základě těchto informací Vám zpracujeme návrh a cenovou nabídku s předpokládaným termínem dodání.

Gravírování laserem

Díky této technologii, která je založena na odpaření materiálu nebo barvy do hloubky v řádu mikrometrů, jsme schopni pro Vás do povrchu materiálu vytvořit plastický ornament, nápis či logo. Gravírujeme do dřeva, plastu, papíru, keramiky, kůže. Pro výrobu zpracujeme tyto formáty: .ai, .eps, .cdr, .dxf. Data musí být v měřítku 1:1 v uzavřených čárách. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se nás zeptat. Více v FAQ.

Návrh a výroba POS prostředků

Potřebujete zviditelnit Váš produkt v místě prodeje? POS materiály jsou součástí sales promotion zaměřujícího se na upoutávání pozornosti a ovlivňování nákupního chování potenciálního zákazníka. POS komunikace v místě prodeje představuje nejvýznamnější spouštěč impulzivního nákupního chování spotřebitelů. Navrhneme, vyrobíme a nainstalujeme Vám ten pravý.

Vyřezávání pěnových výplní

Na míru vyrobené pěnové výplně, zajistí maximální ochranu vašich produktů. Nabídnou rychlý přehled o chybějící částech vybavení. Pěnovou výplň lze použít nejen do odolných kufrů, ale také do pořadačů nebo dílenských šuplíku. Zašlete nám svou poptávku, rádi Vám na jejím základě vytvoříme individuální cenovou nabídku.

Výroba prototypů

Nosíte v hlavě nápad na produkt a rádi byste viděli, jak bude vypadat doopravdy? Ať už se jedná o designové kousky, architektonické či technické modely, marketingové produkty nebo čistě Váš osobní projekt, společnými silami ho dovedeme k realizaci. Zašlete nám poptávku s Vaší představou. Navrhneme Vám efektivní výrobní postup a v případě zájmu zajistíme sériovou výrobu požadovaného množství včetně jeho povrchové úpravy.